Миколаївський академічний художній драматичний театр

Відкриття 100-го театрального сезону презентацією сцени в укритті!

27.08.2022

 

 

Відкриття 100-го театрального сезону презентацією сцени в укритті!

25 серпня відбулося відкриття 100-го театрального сезону Миколаївського академічного художнього драматичного театру презентацією нового сценічного майданчика – сцени в укритті. Заходи приурочили до Дня Державного Прапора України і Дня Незалежності України.

Отже, удень відбулася прем’єра театралізованої концертної програми «Україна переможе!». На показі були присутні почесні гості – начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА Олена Буберенко і секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько. Теплими словами вони привітали колектив зі знаковою подією. Директор-художній керівник театру заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун урочисто оголосив 100-й театральний сезон відкритим. Увечері відбулася прем’єра вистави, яка уже була в репертуарі, але тепер оновлена і адаптована до нових умов прокату – «Станція, або Розклад бажань на завтра» О. Вітра.

Продовженням сезону на сцені в укритті стануть покази оновлених вистав «Убиваємо його?» В. Демченко та «Усе сплачено!» І. Жаміака. Запланована робота з вітчизняними драматургами Л. Тимошенко та М. Смілянець, Д. Терновим, Недою Нежданою, Н. Уваровою та ін.

Сцена в укритті – унікальне у світі явище. Варто зазначити, що укриття облаштовано в рамках співпраці з міжнародною організацією «House of Europe» за підтримки організації «My art» за усіма вимогами бомбосховища.

Окремо наголошуємо на тому, що творчий колектив за ініціативи директора- художнього керівника театру заслуженого діяча мистецтв України Артема Свистуна встановив історичну справедливість: відтепер сезони беруть свій відлік з далекого 1881 р., коли вперше у Миколаєві на професійній сцені театру Монте було представлено першу виставу і 1922 р., коли було створено колектив «Шахтарка Донбасу», який став основою нашої трупи. Отже, святкуємо відкриття 141/100 театрального сезону!

Дорогі друзі, ми щасливі від того, що новий сезон відкрито. Чекаємо на вас у театрі! Тепер відпочинок у Храмі Мельпомени не тільки веселий, а й безпечний!

https://fb.watch/f9chvyqNIP/

 

Останні новини