Миколаївський академічний художній драматичний театр

Послуги театру

Гастрольно-фестивальна діяльність

Театр забезпечує проведення гастрольних вистав, надає консультації з організації фестивалів та забезпечує їх проведення на майданчиках театру.

Літній дворик театру

В теплий період року театр радо розділить з Вами найщасливіші моменти життя і забезпечить проведення святкових церемоній у затишному театральному дворику.

Також літній театральний дворик може стати чудовим місце для проведення презентацій, концертних програм та інших заходів

Арт-центр

Забезпечення проведення презентацій, майстер-класів, конференцій, круглого столу для аудиторії до 50 учасників

Екскурсії Інтерактивним музеєм театру

Цікаве і корисне дозвілля для всієї родини – відвідини інтерактивного музею театру. Відео-екскурсовод розповість цікаву інформацію про створення та розвиток Миколаївського академічного російського драматичного театру, будівлі якого виповнилося вже 140 років. Експонати музею знаходяться у вільному доступі: їх можна брати у руки, роздивлятися, слухати, приміряти. У музеї є ретро фото-зона, на фоні якої можна сфотографуватися у справжніх театральних костюмах.

Майстер-класи

Для дорослих театр забезпечує проведення групових майстер-класів з акторської майстерності, сценічної пластики, мистецтва публічного виступу, сценічної мови, режисури, з написання сценаріїв.

Для дітей у рамках програми дитячої ігрової «Кімнати театральних професій» проводяться майстер-класи з акторської майстерності, гриму, сценічної пластики, створення театральних костюмів, театрального етикету, створення декорацій, техніки створення реквізиту та ін.

Екскурсійно-туристичні послуги

Театр бере участь у програмі «Театрального туризму» і пропонує групам екскурсії театральною будівлею кінця ХІХ ст. з переглядом репертуарних вистав театру.

 

Інклюзія

У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі створено необхідні умови для відвідування вистав та заходів людьми з інвалідністю: пандуси, спеціалізована туалетна кімната, ложі з розширеними дверцятами, шрифт Брайля на вказівних табличках та ложах.

Фотосесії

Пропонуємо цікаві локації театру для зйомок фото-проєктів: літній дворик, Блакитне фойє, Велика та Камерна сцени театру

Театральна бібліотека

Зібрання театральної літератури: драматургія, підручники, художня література про театр та кіно у доступі для роботи у читальній залі театру.

Послуга бебі-сітора у дитячій ігровій «Кімнаті театральних професій»

Ви можете лишити дитину віком від 4х до 10ти років на час відвідування вистави у спеціалізованій дитячій ігровій кімнаті, де професійний організатор дозвілля в ігровій формі познайомить її з різними театральними професіями, проведе майстер-класи, покаже відео-версії дитячих вистав театру. Серед цікавих занять, тут Ваша дитина знайдете також бізі-борд, сцену, безліч цікавих ігор, книжок, іграшок та караоке.

Відвідування театру на пільгових умовах!