1 вересня у молодіжній студії нашого театру

1 вересня у молодіжній студії нашого театру
1 вересня після літніх канікул знову стартує освітній процес у молодіжній студії нашого театру. Минулорічний перший курс, що впевнено представив глядачам свої таланти під час показу вистави «Дивоквіточка» у червні, продовжує своє навчання: відбулася перша зустріч з директором – художнім керівником театру Артемом Свистуном, заслуженим діячем мистецтв України і майстром курсу Мариною Васильєвою, заслуженою артисткою України. У планах на півріччя – постановка вертепної вистави та подальші покази «Дивоквіточки», низка лекцій та практичних занять з різних дисциплін. Після зустрічі відбувся акторський тренінг, юні студійці завзято приступили до нелегкої роботи над набуттям спеціальних виконавських навичок.
А набір на 1 перший курс студії відбудеться 27 вересня! Майстер курсу Катерина Богданова, артистка та режисерка театру, чекає всіх бажаючих доєднатися до навчального процесу, відкрити для себе театр і акторську діяльність з іншого, професійного боку! Отже, талановиті і натхненні – приходьте на конкурсний відбір! Готуйте байку, вірш, пісню, прозу, танець, можна навіть – монолог персонажу збудь-якої п’єси – і станьте частиною театрального життя міста!
Для тих, хто цікавиться життям нашої студії, зазначаємо, що юних талантів можна побачити на сцені 27 вересня об 11.00: на літньому майданчику у сквері театру вони зіграють для вас виставу-казку «Дивоквіточка». Приходьте з малечею!




