Миколаївський академічний художній драматичний театр

Театр відвідав народний депутат України Олександр Гайду

10.02.2023

Театр відвідав народний депутат України Олександр Гайду

 

Сьогодні, 10 лютого, театр відвідав народний депутат України Олександр Гайду. Він виступив перед колективом театру, висловив вдячність за плідну роботу у непростий для країни і Миколаєва час. Відзначив великі успіхи творчо-організаційної роботи, досягнуті у воєнний період. Подякував за героїчну життєву і громадянську позицію працівникам театру і особисто директору-художньому керівнику Артему Свистуну, заслуженому діячу мистецтв України.

Депутат відзначив грамотою увесь колектив театру і окремо подячними листами співробітників, які від початку повномасштабного вторгнення російського агресора на територію України залишилися у прифронтовому Миколаєві, під час постійних бомбардувань налагодили якісну роботу закладу, ліквідували наслідки руйнувань будівлі, є організаторами і учасниками благодійних концертних програм для захисників України, внутрішньо переміщених осіб, волонтерів, дітей та осіб літнього віку. Отже, було нагороджено директора комерційного Миколу Ворону; артистку вищої категорії, керівницю літературно-драматургічної частини Марину Васильєву; артистку вищої категорії, завідувачку трупи Катерину Богданову; головного інженера Віктора Червякова, завідувача художньо-постановочної частини Валентина Іванова, головного бухгалтера Олену Баришнєву. Відзнакою «За сумлінну працю» нагороджено провідного юрисконсульта Олену Іпатенко.

Колектив та адміністрація театру щиро дякують народному депутату України Олександру Гайду за увагу до діяльності закладу, розуміння проблем і потреб, визнання досягнень і щирі добрі слова, направлені на підтримку працівників.

Календар

березень 2023

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

Останні новини