Миколаївський академічний художній драматичний театр

Гастролі Театральної спільноти DSP (Київ)

01.05.2023

Гастролі Театральної спільноти DSP (Київ)

6 і 7 травня до нас завітають гості з Києва – Театральна спільнота DSP! У вас є унікальна можливість подивитися вистави цього колективу!

Театральна спільнота «DSP» (Dead Society Poets) – театральна формація, незалежна театральна спільнота (м.Київ). Спільнота виросла з камерних поетичних вечорів різними мовами, згодом – «Спільнота Мертвих Поетів», згодом – поетичний театр.

У суботу 6 травня о 17.00 відбудеться показ вистави «Географія втрачена» – поетвечір, під час якого прозвучать вірші Василя Стуса і сучасних поетів 2022-23 років у виконанні акторів «Стусанини». Подію буде презентовано у театральному салоні.

У неділю 7 травня о 14.00 – Стус/Боровенський «Стусанина», постановка за творчістю Василя Стуса. Показ відбудеться на локації «Сцена на сцені». Це вистава про відчуття ліктя товариша і про відчуття ліктя під ребрами… Про те, якими ми могли би бути, і про те, якими ми є… 8 чоловіків, 20 текстів, 1 сцена…. «Стусанина» неминуча…

Зазначаємо, що 7 травня вистави нашого театру «Маєток Рейвенскрофт» Д. Нігро і «Пригоди козаків» Є. Олійника будуть показані у м. Кропивницький на сцені Академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького.

Нагадуємо, що у ці дні на базі театру ідуть також вистави «Усе сплачено!» І. Жаміака (6 травня, 17.00, сцена на сцені) і «Проста українська скіфська баба» М. Васильєвої за Т. Горіха Зерня (7 травня, 16.00, сцена в укритті).

Чекаємо на вас у театрі!

 

Останні новини