Миколаївський академічний художній драматичний театр

Оспадова Людмила Леонідівна

Заступ. дир..художнього керівника з проектів

Оспадова Людмила Леонідівна

Заступниця директора-худ. керівника театру з проєктів, грантів та фандрейзингу.

Народилася 7 березня 1983 року у м. Миколаєві. У 2006 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю “Культурологія” та отримала кваліфікацію “Магістр культурології (менеджер індустрії дозвілля, рекреаційних ресурсів і технологій)”.

Під час навчання в університеті, вступила до Молодіжного народного аматорського театру “СТУК”, де з 2002 до 2012 року керувала літературно-драматургічною частиною і була авторкою багатьох п’єс та сценаріїв до заходів театру. З 2007 до 2012 рік займала посаду художнього керівника Дитячого містечка “Казка”.

В 2007 році стала співзасновником громадської організації “Федерація аматорських миколаївських театрів — ФАМТ”, а з 2017 року очолила її.

У 2011 році почала викладати творчі предмети у Миколаївському фаховому коледжі культури і мистецтв, серед яких “Історія мистецтв”, “Сценарна майстерність”, “Організація культурно-дозвіллєвої діяльності”. Викладацькою діяльність займається й по сьогодні.

Все своє творче життя Людмила Леонідівна була і є сценаристом, організатором та режисером багатьох заходів місцевого, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. Вона є співзасновником двох міжнародних проектів: фестивалю аматорських театральних колективів “Південні маски” та Літньої театральної школи “Театрон”.

У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі працює з вересня 2020 року.

За заслуги перед Миколаївською областю у 2017 році була нагороджена Відзнакою Миколаївської обласної ради ІІ ступеня.