Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

Нікітін Микола Іванович

Заступник директора-художнього керівника театру

Нікітін Микола Іванович

Заступник директора – художнього керівника

Народився 2 липня 1985 року у м. Миколаєві. У 2007 році отримав диплом магістра з політології та державного управління Миколаївського державного  гуманітарного університету ім. Петра Могили. У 2008 році підвищив свій кваліфікаційний рівень у Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президенті України.

З 2007 по 2013 рік обіймав посаду прес-секретаря Миколаївської міської ради. У 2013 році був призначений начальником відділу молодіжної політики та роботи з громадськими організаціями Миколаївської міської ради. У 2015 році став радником Миколаївського міського голови, а через два роки був призначений начальником відділу торгівлі Миколаївської міської ради.

За роки своєї трудової діяльності став ініціатором, засновником та організатором загальноміських форумів свят, фестивалів та заходів різного напрямку. Активно співпрацював з міжнародними організаціями та фондами. За професійну діяльність неодноразово відзначений нагородами державного та місцевого значення.

З вересня 2019 року працює заступником  директора – художнього керівника Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.