Миколаївський академічний художній драматичний театр

“Зі співом на вустах” До 150-річчя з дня народження душі української літератури – Лесі Українки

25.02.2021

“На шлях я вийшла ранньою весною

І тихий спів несмілий заспівала…”

Летить той спів Україною, додаючи сил, надихаючи на звершення, возвеличуючи дух людський і викриваючи пороки вже, майже, півтора століття.

До 150-річчя з дня народження душі української літератури – Лесі Українки Миколаївький академічний художній російський драматичний театр 24 лютого на камерній сцені показав прем’єру літературно-музичної композиції “Зі співом на вустах” за творами видатної поетеси. Автором ідеї такого цікавого проєкту виступив директор-художній керівник театру Артем Свистун.

Першими глядачами стали учні миколаївських шкіл, які змогли оцінити творчість Лесі Українки не лише зі сторінок підручника, а й у чудовому виконанні талановитих молодих акторів театру: Марини Білової, Валерія Павленка, Павла Калантиря, Антона Архипенко,  Валерії Атаносової та Інни Добренко.

Режисером-постановником вистави став Костянтин Гросман, який поєднав прийоми українського балаганного театру, театру тіней та академічного театру у стрімку органічну дію.

Автором сценарію виступила керівниця літературно-драматургічною частиною театру Людмила Оспадова, використавши у композиції уривки з п’єс “Кассандра”, “Камінний гість”, “Лісова пісня” та вірші Лесі Українки.

Чудові костюми героїв виконані художником вистави Марією Піхтеревою миттєво перетворювалися в різні образи, додаючи родзинки кожному творові.

Прикрасою вистави стали хореографія балетмейстера Олени Лисенко та музичне оформлення, підібране музичним керівником театру Катериною Мірзоян.

Вітаємо усіх причетних до створення вистави з прем’єрою! А на поціновувачів поетичного мистецтва незрівнянної Лесі Українки чекаємо на показах у нашому театрі.

“…Бажаю так скінчити я свій шлях,

Як почала: зі співом на вустах”

Календар

січень 2022

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

1
2
3
4
5
6
7
8
9
17
18
19
21
19:00
arrow_backward
22
arrow_backward
18:30
arrow_backward
23
arrow_backward
31

Останні новини