Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

Запрошуємо на фестиваль-конкурс “Homo ludens”

09.09.2021

Запрошуємо на фестиваль-конкурс “Homo ludens”

З 1 до 10 жовтня на базі Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбудеться XII відкритий театральний фестиваль-конкурс “Homo ludens” (людина, що грає). Вас очікує 10 насичених яскравих театральних днів, адже у цьогорічному фестивалі беруть участь колективи не тільки з України, але й з Болгарії, Литви, Грузії, Молдови.

1 жовтня 2021 року о 19.00 відкриває фестиваль-конкурс “Homo ludens” потужна вистава від Рівненського академічного українського музично-драматичного театру “ГАМЛЕТ” В. Шекспіра у перекладі Ю. Андруховича.

“Гамлет” – одна з найвідоміших п’єс Вільяма Шекспіра та один з найзнаменитіших творів світової драматургії. А тому не потребує особливого представлення. Цю трагічну історію про датського принца давно розібрали на цитати, а легендарне “Бути чи не бути” увійшло до активного словника у багатьох країнах.

Не втрачає актуальності й написаний кілька століть тому сюжет. Тут є все, як і в реальному світі: боротьба за владу, зрада, дружба, помста і, безумовно, кохання.

До уваги глядача пропонуємо класичну історію про моральність і безчестя у новому прочитанні режисера та в геніальному, сучасному перекладі Юрія Андруховича.

Квитки вже у продажу. Звертайтесь до каси театру або на сайт “Хочу билет”

Останні новини

КОХАННЯ ПАННОЧКИ

16 Вересня 2021

САЛІЄРІ

16 Вересня 2021

ВЕСІЛЛЯ

16 Вересня 2021