Миколаївський Академічний Художній російський драматичний театр

Відкриття інтерактивного музею театру

14.05.2020

Дякуємо UA: Миколаїв за розмову та інтерес до нашої справи.#стопкультурнийкарантин

Опубліковано Ігором Воронцовим Середа, 13 травня 2020 р.

У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі в приміщенні аrt-центру створено інтерактивний музей історії театру. Експозиція складається зі стендів, на яких розміщена інформація щодо історії будівлі і колективу театру, фотографії окремих працівників та вистав різних часів, а також сучасного періоду. Тумби заклеєні афішами, серед стендів розміщено реквізит з вистав та костюми, які можна роздивитися, приміряти. Екскурсія проводиться у відеорежимі.

Проект реалізовано за ініціативи директора-художнього керівника театру Артема Свистуна. У команду створювачів увійшли художники Федір та Вероніка Іваницькі, які безпосередньо займалися розробкою інтер’єру та дизайну стендів, керівник літературно-драматургічної частини Марина Васильєва, художник-постановник Олена Рикусова, головний інженер Віктор Червяков, начальники цехів театру. Консультантами з відбору та розміщення експонатів виступили начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров і старший науковий співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею Сергій Піскурьов.

Відкриття музею відбудеться 22 травня з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних правил і норм, встановлених з метою попередження  розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену короновірусом COVID-19: заміряння температури тіла відвідувачів, використання продезінфікованої доріжки, медичних масок, дотримання дистанції 1,5 метри та ін. В урочистій церемонії  візьмуть участь не більше 10 осіб.

Календар

листопад 2020

Останні новини