Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

Відкриття ІІІ театрального сезону на камерній сцені

11.09.2020

10 вересня 2020 року о 17.00 відбулося Відкриття ІІІ театрального сезону на камерній сцені театру прем’єрою літературно-музичної композиції «Мистецька душа» за твором Тетяни Кінзерської, режисер-постановник Костянтин Гросман. У виставі йшлося про творчу долю відомої корифейки українського театру Єфросинії Зарницької. Через її спогади та листи глядач поринув у дивовижний світ театру першої половини ХХ століття: подорожі, гастролі, талановите виконання ролей і визнання публіки… війна, важкі післявоєнні часи відновлення, незламна любов до сценічного мистецтва. Роль Зарницької чудово виконала артистка театру Марина Білова. До участі в літературно-музичній композиції були запрошені бандуристка Ганна Кожурова та оперна вокалістка Юлія Бендер.

 

Це спільний проект МАХРДТ та Центральної міської бібліотеки ім. М. Кропивницького. В рамках відкриття відбулась презентація книг кандидата мистецтвознавства, члена СТДУ, автора книг про Є. Зарницьку Тетяни Кінзерської.

 

Мер міста О. Сєнкевич привітав артистів з прем’єрою та відкриттям сезону на камерній сцені.

 

Київська гостя, авторка п’єси “Талан і Талант” Тетяна Кінзерська , за мотивами якої було створено  літературно-музичну композицію лишила теплі слова у книзі відгуків: Хочу висловити подяку режисеру-постановнику КОСТЯНТИНУ ГРОСМАНУ за глибоке психологічне проникнення у найскладніші перебіги внутрішнього світу видатної української актриси й відтворення її долі в інтонаціях тихого суму й мистецької радості. Завершення цього сценічного дійства поезією Л. Костенко (“Крила”) стало своєрідним узагальнення й виявом унікальності природи МИТЦЯ-ТВОРЦЯ… Особливу подяку хочу висловити й керівникові проекту – директору-художньому керівникові МАХРДТ АРТЕМУ СВИСТУНУ за прекрасну організацію й цікаву програму відкриття ІІІ театрального сезону на камерній сцені театру. Бажаю колективу театру подальшої ДОБРОЇ РОБОТИ (згадаймо таке побажання в колективі Леся Курбаса) в духовному просторі України. Шануймося, бо ми того варті!”  

Календар

лютий 2021

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

8
9
10
12
19:00
arrow_backward arrow_backward

Останні новини