Миколаївський Академічний Художній російський драматичний театр

Торжественное открытие нового, 87 сезона на большой сцене.

03.10.2020

Театр відкрив 87-й театральний сезон!
Відкриття нового сезону в театрі – це завжди хвилююча подія для всіх, хто в ньому працює. Це чудове свято з атмосферою таїнства народження чогось нового, цікавого, поки що незбагненного.
02 жовтня 2020 року Миколаївський академічний художній російський драматичний театр відкрив 87-й театральний сезон на великій сцені. Не зважаючи на пандемічну ситуацію у країні та у світі, театр продовжує свою роботу, дотримуючись всіх встановлений карантинних обмежень та умов. Театром на 87-й сезон заплановано 8 прем’єрних вистав на великій, малій та камерній сценах, серед яких: моновистава “Сповідь” С. Павлюка за Е. Шміттом, вистави “Селфі зі склерозом” за О. Володарським, “Тиха ніч” за Г. Мюллером, Новорічна казка для дітей, “Тітонька на мільйон” за Б. Томасом, “Уявний хворий” за Ж. Мольєром та “Касандра” до 150-річчя від дня народження Лесі Українки, а також театральні квартирники на камерній сцені, Night Performance “Ніч у театрі”, Новорічний вогник та багато інших цікавих проектів.
Привітати театр з відкриттям сезону зібралось чимало гостей. Теплі слова, подарунки, квіти, фото на згадку, оплески і усміхнені очі – таким залишиться цей день в історії театру.
Театр чекає свого глядача і щоразу радо відкриває свої двері для всіх шанувальників театрального мистецтва.

Фото Игоря Ермолаева

Останні новини