Миколаївський академічний художній драматичний театр

Театр взяв участь у всеукраїнському фестивалі

10.12.2021

Театр взяв участь у всеукраїнському фестивалі

 

9 грудня 2021 року Миколаївський академічний художній російський драматичний театр на чолі з його директором-художнім керівником, заслуженим діячем мистецтв України Артемом Свистуном взяв участь у знаному в Україні Всеукраїнському відкритому фестивалі музично-пластичного мистецтва «МІМ-СЕСІЯ-2021», що проходив у місті Кривий Ріг на базі Криворізького академічного міського театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху».

У межах цьогорічного фестивалю було представлено 8 різнопланових вистав із різних міст України, а саме: Києва, Запоріжжя, Калуша, Херсону, Кривого Рогу та Миколаєва.

Миколаївським театром було презентовано виставу «Казанова» за творами М. Цвєтаєвої – інтригуючу історію відносин чоловіка і жінки, сповнену щирих ліричних переживань, пристрасті і кохання. Режисер та виконавець головної ролі – Євген Сокольченко.

За відгуками професійного журі і глядачів Миколаївський академічний художній російський драматичний театр гідно представив Миколаївщину на всеукраїнському рівні.

У свою чергу, наш театр щиро дякує організаторам цьогорічної «Мім-сесії», керівникам Криворізького академічного міського театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху», заслуженим діячам мистецтв України Олександру та Антоніні Бєльським.

Лише спільними зусиллями ми змінимо країну на краще!

Календар

січень 2022

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

1
2
3
4
5
6
7
8
9
17
18
19
21
19:00
arrow_backward
22
arrow_backward
18:30
arrow_backward
23
arrow_backward
31

Останні новини