Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

Шостий фестивальний день “НОМО LUDENS”

07.10.2021

Шостий фестивальний день “НОМО LUDENS”

О 16.00 на малій сцені театру відбувся виступ творчого колективу Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру з виставою “КОЛИ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДОЩ” за п’єсою сучасної української драматургині Неди Нежданої. Режисерка-постановниця – Катерина Богданова. Загадкова історія про дивні події, дивних людей, дивне місто, де життя нібито завмерло… Що робити мешканцям міста, де нічого ніколи не змінюється? Звісно! Грати!
Але ж до чого призводять ігри, коли у центрі розваг – люди, які не розуміють, що є частиною якогось веселого плану, добре продуманої інтриги? Всі ми знаємо вираз “зміни потребують жертв”, але іноді, на кону стоїть ціле життя…

Часом пізніше відбулась вистава “БІЛИЙ КРОЛИК, або Коли не всі дома” від Державного російського драматичного театру ім. А.П. Чехова – наших гостей з Молдови. Автор п’єси – Мері Чейз, режисер вистави – Дмитро Коев. Вистава – святковий феєрверк з музикою і кумедними ситуаціями, що розповідає глядачеві історію про романтичного героя Елвуда Дауда. Елвуд, в свої 47 років живе разом з сестрою та вважає своїм нерозлучним супутником двометрового кролика на ім’я Гарві, якого, крім нього, не бачить більше ніхто.
Автори вистави нібито запитують: “Так чи багато людині треба для щастя в божевільному світі? Може треба просто розуміння?”

Творчі колективи нагороджено ДИПЛОМАМИ лауреатів XII Відкритого театрального фестивалю-конкурсу “Homo ludens”. Щиро дякуємо за участь, бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги! Браво!!!

Календар

листопад 2021

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

29
30

Останні новини