Миколаївський академічний художній драматичний театр

Шановні колеги! Друзі! Українці!

17.03.2022

Шановні колеги! Друзі! Українці!
Ми надзвичайно вражені цинічними діями окупантів, що зруйнували центр духовної культури Маріуполя, храм Мельпомени і прихисток сотень жителів міста, які ховалися у бомбосховищі від жахів війни – будівлю Донецького академічного обласного драматичного театру. Шість десятиліть у стінах вашого закладу відбувався натхненний творчий процес, створювалися шедеври театрального мистецтва – вистави і концерти, які формували культуру Донецького краю, прищеплювали любов і повагу до традиційних духовно-моральних цінностей українського народу: любові до Батьківщини, взаєморозуміння між народами, що населяють Україну, понять добра, справедливості, честі, гідності.
З 2014 р. Україна потерпає від гібридної війни – російської агресії. Маріуполь і маріупольці, а разом із ними їх любий театр, за 8 років стільки разів були у скрутному становищі, але вистояли під натиском російських найманців. Театр працював заради миру на рідній землі, заради громади міста, яка знаходила у творчості вашого колективу духовний відпочинок. Театр дарував радість, віру у краще майбутнє, у Перемогу. І був жахливо знищений 16 березня…
Колеги-маріупольці! Ми розділяємо з вами ваше неосяжне горе! Ми щиро співчуваємо і готові допомогти вам по можливості у тяжкий для вас час! Тримайтеся! Будьте сильними! Перемога за нами! Слава Україні!

З повагою
колектив Миколаївського академічного
художнього драматичного театру

Останні новини