Миколаївський академічний художній драматичний театр

Шановна громадо! Колеги! Партнери! Наші любі глядачі!

26.03.2022

Шановна громадо! Колеги! Партнери! Наші любі глядачі!

Свято, яке ми з такою любов’ю і таким натхненням чекали щороку – Міжнародний день театру – прийшло до нас цього разу у розпал жорсткого військового протистояння російським окупантам. Муза Мельпомена, завжди миролюбна, грайлива, мрійлива, сьогодні разом з усіма оплакує загиблих українських  воїнів, тужить за тими, хто мав через війну покинути рідні домівки і бігти від обстрілів, шукати безпечного притулку для малих дітей, завзято закликає іти уперед захисників нашої держави, виборюючи перемогу не тільки для України – для усього світу. Запальна і войовнича, скорботна і чуйна, вона вимагає від нас бути сильними, допомагати один одному, об’єднуватись заради щасливого майбутнього.

Дорогі друзі! Театральне життя сьогодні підкорене військовим потребам. Все, що може зробити наш колектив для прискорення перемоги – ми робимо і дуже вдячні тим, хто підтримує нас від щирого серця, особливо – міжнародним партнерам: колегам з Болгарії, Грузії, Молдови, Польщі, Румунії.

Після війни настане час нових творчих злетів, стрімкого розвитку, захопливих планів і дивовижних перспектив. Ми знову будемо вражати новими виставами, збиратися на фестивалях, гастролювати рідною країною і за кордоном, популяризуючи українську культуру, мову, мистецькі досягнення. А сьогодні ми бажаємо усім українцям миру, терпіння і наснаги у запеклій боротьбі, жадаючи лише одного – ПЕРЕМОГИ над підступним, жорстоким ворогом!

Слава Україні!

З повагою

директор-художній керівник театру,заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун та

колектив Миколаївського академічного

художнього драматичного театру

Останні новини