Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

СЕРЦЕ НАВПІЛ

10.09.2021

СЕРЦЕ НАВПІЛ

3 жовтня 2021 року о 16.00 очікуємо виступ колективу Одеського академічного українського драматичного театру ім. В. Василька з виставою “Серце навпіл” Марії Матіос, яка відбудеться у межах XII відкритого театрального фестивалю-конкурсу “Homo ludens”.

Вистава-одкровення «Серце навпіл» створена за двома новелами Марії Матіос та спеціально написаних авторкою для цієї постановки кількома ексклюзивними сценами.
Трагічні події минулого століття в Україні на прикладі історій декількох українських та єврейських сімей розкривають ідею нескореності людського духу. Герої, попри жахливі суспільно-політичні обставини, знаходять сили як для опору, так і власне для життя.

Ці історії не про пристосування, ці історії про прийняття ситуацій, смиренність, любов і водночас про пошук найменшої можливості позбутися мороку, тоді, коли світла не видно навіть у найсонячніший день. Це не про релігійність, а про віру в людяність, цінності й промисел. Віру в силу благання 12 знедолених жінок про порятунок всього краю. Про сміливість тих, хто вже втратили найцінніше, і їхню готовність втратити все. Про жагу до життя, про порушення усіх можливих приписів за для торжества любові, народження справжнього і надії на майбутнє.

Квитки вже у продажу. Звертайтесь до каси театру або на сайт “Хочу билет”

Останні новини

КОХАННЯ ПАННОЧКИ

16 Вересня 2021

САЛІЄРІ

16 Вересня 2021

ВЕСІЛЛЯ

16 Вересня 2021