Миколаївський академічний художній драматичний театр

Прем’єра відбулася!

18.11.2022

Незвичну виставу підготували для поціновувачів у Миколаївському художньому академічному драматичному театрі – цього разу на «Сцені в укритті» зустрілися відразу два керівники, та в непростому місці, а у директорській ложі.

На прем’єрі вистави побував кореспондент СВІДОК.info.

Головними героями квартирнику стали надзвичайно відомі люди, яких шанують у нашому місті. Це директор-художній керівник нашого театру заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун і режисер, директор Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» доктор педагогічних наук, доцент Віктор Мозговий.

В камерній атмосфері «Сцени в укритті» вони поділилися з глядачами своїм шляхом до успіху, цікавими історіями з життя. Кожен з них розказав, як він став дотичним до театрального життя та розіграв для глядачів кумедні сцени. Вперше Артем Свистун та Віктор Мозговий виступили дуетом на сцені, хоча вони працюють разом вже не один рік.

До речі, актори театру також підготували для глядачів чудові вокальні номери, яскраві уривки з вистав та гумористичні сценки – гості були в захваті.

Зазначимо, що прем’єра дуже зацікавила миколаївських глядачів – на всі дні вистави квитки були завчасно придбані.

фото люб’язно надані Ігорем Єрмолаєвим

Останні новини