Миколаївський академічний художній драматичний театр

Прем’єра моновистави «Проста українська скіфська баба»

13.10.2022

Прем’єра моновистави «Проста українська скіфська баба»

На сцені в укритті Миколаївського академічного художнього драматичного театру 13 і 14 жовтня відбулася прем’єра моновистави Марини Васильєвої «Проста українська скіфська баба». Режисером-постановником виступив директор-художній керівник театру Артем Свистун, заслужений діяч мистецтв України. Він же працював над підбором творів для музичного оформлення. Художнє оформлення, роботу над костюмами здійснила художник-постановник театру Олена Рикусова. Прем’єру приурочено до Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва і Покрова Пресвятої Богородиці. П’єсу «Проста українська скіфська баба» створено за романом «Доця» Тамари Горіха Зерня. Автором інсценізації виступила сама виконавиця – артистка і керівник літературно-драматургічної частини театру Марина Васильєва.

Щира розповідь героїні про окупацію Донбасу 2014 року, боротьбу українських патріотів з російськими найманцями, волонтерську діяльність – допомогу бійцям Збройних Сил України, моменти особистих переживань не залишили байдужими нікого у глядацькій залі. Глядачі співчували дівчині, вступали з нею у діалог, плакали і вдячно аплодували наприкінці дійства.

До всіх присутніх у залі з промовою звернувся режисер вистави – директор-художній керівник театру Артем Свистун, заслужений діяч мистецтв України. Він подякував глядачам за увагу до творчого життя театру і наголосив на необхідності показу таких вистав як в Україні, так і за кордоном.

https://novosti-n.org/ua/news/Na-sczeni-mykolayivskogo-teatru-pokazaly-neperemozhnist-ukrayinskoyi-zhinky-fotoreportazh–253069

 

Останні новини