Миколаївський академічний художній драматичний театр

Подяки від керівництва області з нагоди свята.

10.11.2022

Подяки від керівництва області з нагоди свята

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва – свято, яке відзначається в Україні 9 листопада разом із Днем української писемності та мови. Отже, сьогодні на сцені в укритті нашого театру відбувся святковий захід. У ньому взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазеєва, начальниця обласного управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної військової адміністрації Олена Буберенко. Найкращі колективи та окремі працівники культури були відзначені почесними грамотами та подяками. Зокрема, двічі відзначили колектив нашого театру.

За роботу в складних і небезпечних умовах воєнного часу, вірність державі та народу України, чітку громадянську позицію, активну участь у волонтерській діяльності та підтримку ЗС України, внутрішньо переміщених осіб та з нагоди свята нашому колективу висловив подяку начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

За міжнародну співпрацю, зміцнення та розвиток міжнародних відносин на театральній ниві висловила подяку голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазеєва, яка, до того ж, окремо відзначила листом подяки директора-художнього керівника нашого театру Артема Свистуна, заслуженого діяча мистецтв України.

Приємно також, що створення унікальної сцени в укритті у нашому театрі було відзначено керівництвом області як значне досягнення колективу на чолі з Артемом Олександровичем у такий складний для української спільноти час.

Дякуємо за визнання та шану!

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Колектив театру вітає вас з професійним святом! Дозвольте побажати невичерпного натхнення, творчих успіхів, здійснення мрій і реалізації професійних планів, а найголовніше, що ми бажаємо сьогодні всім українцям – скорішої Перемоги над ворогом і миру на нашій рідній землі! Зі святом!

https://www.facebook.com/VitaliiKimODA/videos/843677219986960

https://www.facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua/videos/107977840272787

https://www.facebook.com/trkMART/videos/833293594460684

Останні новини