Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

Перенесені прем’єри

25.03.2021

Перенесені прем’єри

Шановні глядачі, цієї весни театр пропонує Вашій увазі три прем’єри, рушієм постановки яких став директор-художній керівник театру Артем Свистун.

23 березня відбувся закритий передпоказ двох вистав, прем’єри яких планувались до  Міжнародного дня театру (27 та 28 березня), але, через оголошення чергового локдауну та заборону діяльності театрів, їх попередньо перенесено на другу половину квітня.

 

Перша вистава – комедія-концерт «Оркестр» за п’єсою французького драматурга Жана Ануя у постановці київського режисера, народного артиста України Лева Сомова.

В цій історії все злилося в єдине ціле: палке кохання та ненависть, смішне й сумне, краса і потворність, талант і посередність. І все це керується звичайним людським прагненням бути щасливим. В «оркестрі» шість жінок і один чоловік, якому нелегко справлятися з жіночою логікою та бажаннями, і, при цьому, виходити на сцену та розважати публіку. Під час концерту всі артистки чарівні, молоді, талановиті… а за кулісами милі жінки стають зовсім іншими. Що криють в собі лаштунки «оркестру»? Ця вистава для істинного поціновувача театрального мистецтва: детектив і комедія, смерть і безмежне життя, французька музика, що заспівана наживо і видовищне танцювально-пластичне шоу. «Оркестр» – це красиво, музично, несподівано, ефектно. Розбурхує душу, неначе бокал шампанського!

Над створенням вистави працювала постановочна група у складі: режисер-постановник, художник-постановник та музичне оформлення – Лев Сомов, народний артист України, балетмейстерка Валерія Демченко, помічниця режисера – Оксана Маляран.

 

Друга вистава –  діаметрально протилежна за жанром та змістом, але так само торкається вічних людських духовних цінностей. Драма за п’єсою Гаральда  Мюллера «Тиха ніч» розповідає про взаємовідносини матері та сина. За чотири дні до Різдва вони зустрічаються у будинку пристарілих. Дві долі. Дві ідеї. Два світи. Ця зустріч для них стане останньою.

До постановочної групи увійшли: режисер-постановник та музичне оформлення Владислав Лисенко, художниця-постановниця – Олена Рикусова та помічниця режисера Марина Аркавенко. У ролях: мати – Галина Губова, Вернер – Максим Подгайко та Григорій Черемушев. Вистава йтиме на малій сцені театру.

 

У квітні на малій сцені театру планується також прем’єра трагікомедії «Горгони» за п’єсою Дона Нігро у постановці режисерки Катерини Богданової. Історія про двох акторок, що в минулому були зірками кіноекрану і вічними суперницями за популярність, які вирішили разом взяти участь в зйомках нового фільму. «Оскар» вручено, але кому з них, і що на це відповість інша?

До постановочної групи, окрім режисерки Катерини Богданової, також увійшли художниця-постановниця – Олена Рикусова та помічниця режисерки Марина Аркавенко. Вистава йтиме на малій сцені театру.

 

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами, наші любі глядачі, після локдауну!

Календар

лютий 2021

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

8
9
10
12
19:00
arrow_backward arrow_backward

Останні новини