Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

Передостанній дев’ятий день.

10.10.2021

XII Відкритий театральний фестиваль-конкурс “НОМО LUDENS” (людина, що грає).
Передостанній дев’ятий день.

9 жовтня на великій сцені МАХРДТ відбулись такі вистави:

“АКАКІЙ” – музична вистава від колективу Криворізького академічного міського театру музично-пластичних мистецтв “Академія руху” (авт. О. Бєльський, М. Гоголь) Режисер вистави – директор-художній керівник Криворізького театру “Академія руху”, заслужений діяч мистецтв України Олександр Бєльський. Глядачам була представлена історія за мотивами гоголівської “Шинелі” в 12 епізодах, що розповідає без слів драму “маленької людини”, яка потрапляє до безжального середовища, де його нема кому захистити. Дивовижна постановка вражає з самого початку, коли тільки за допомогою рухів та музики відтворюються обставини, передається настрій і характер героїв.

“УКРАДЕНЕ ЩАСТЯ” І. Франка – вистава від Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім М. Гоголя. Режисер – заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко. Нове прочитання цієї драми гоголівцями – це власне бачення творців соціально-психологічного матеріалу, що отримав нове виразне сценічне втілення. У виставі перед глядачами постають герої, долі яких спотворено, але це, в першу чергу, троє люблячих людей. Вони кохають, страждають, поступаються власною совістю і нехтують загальнонародною мораллю, йдуть на зраду і, навіть, на злочин…. Яскрава постановка, жива музика та професійна гра артистів перетворили всім відому п’єсу Івана Франка на захоплююче дійство.

Творчі колективи нагороджено ДИПЛОМАМИ лауреатів XII Відкритого театрального фестивалю-конкурсу “Homo ludens”. Щиро дякуємо за участь, бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги! Браво!!!

Календар

листопад 2021

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

29
30

Останні новини