Миколаївський Академічний Художній російський драматичний театр

Ніч у театрі on-line

30.10.2020

Ніч у театрі online

Цього року Night Performance мав бути надзвичайно цікавим…

Та щоб не полишати традицію, у карантинних умовах, дивіться трансляцію минулорічної концертної програми.

У концерті беруть участь: PERFORMANCE BIG BAND Миколаївського коледжу музичного мистецтва, керівник – Володимир Алексєєв, Тетяна Орлова, Костянтин Говорун, Естрадно-симфонічний оркестр Миколаївської обласної філармонії та ВП МФ Київського національного університету культури і мистецтв, диригент – Вячеслав Латко, Геннадій Шульгін, Вікторія Осадча, Ольга Маркова, Ганна Корнєєва, Олена Шевченко, Танцювальний колектив Миколаївської обласної філармонії, керівник – Богдан Білоножко, Шоу-балет «Феєрія», керівник – Ганна Лукіна, Театр танцю «Ритми планети», керівник – заслужений працівник культури України Ірина Пак, Анастасія Мезенцева, Євген Блюменфельд, Денис Потреваєв– артисти Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру

Художній керівник проекту Артем Свистун

Night Performance відбудеться, за будь яких обставин, on-line 31 жовтня 2020 року за посиланням на сайті театру.

Постановча група:

* Художній керівник проекту – директор – художній керівник Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Артем Свистун
* Музичні керівники – музичний керівник Миколаївського академічного
художнього російського драматичного театру Катерина Мірзоян
художній керівник Миколаївської обласної філармонії Вікторія Осадча
* Відеосупровід – Сергій Васильєв
* Технічний супровід – магазин музичних інструментів «Музичний світ»
*Диригенти – Вячеслав Латко та Володимир Алексєєв
Учасники:

* PERFORMANCE BIG BAND Миколаївского коледжу музичного мистецтва
(керівник – Володимир Алексєєв)
* Тетяна Орлова – лауреат всеукраїнських та міжнародних
джазових конкурсів та фестивалів, солістка PERFORMANCE BIG BAND
* Костянтин Говорун – лауреат всеукраїнських вокальних конкурсів,
соліст групи «Radio Stars»
* Естрадно-симфонічний оркестр Миколаївської обласної філармонії та
Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» (диригент – Вячеслав Латко)
* Геннадій Шульгін – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів
і фестивалів, соліст Миколаївської обласної філармонії
* Тетяна Дубчак – лауреат всеукраїнських вокальних конкурсів і фестивалів
* Ірина Лозова – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів
і фестивалів, солістка Миколаївської обласної філармонії
* Олена Шевченко – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів
і фестивалів, солістка Полтавської обласної філармонії
* Танцювальний колектив Миколаївської обласної філармонії
(керівник – Богдан Білоножко)
* Шоу-балет «Феєрія» (керівник – Ганна Лукіна)
* Театр танцю «Ритми планети» (керівник – заслужений працівник
культури України Ірина Пак)
* Анастасія Мезенцева – артистка Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру
* Євген Блюменфельд – артист Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру
* Денис Потреваєв – артист Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, учасник шоу «Голос країни»

 

І частина

Р. Штраус «Так казав Заратустра».
Виконує естрадно-симфонічний оркестр Миколаївської обласної філармонії та
Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» (диригент – Вячеслав Латко) та PERFORMANCE BIG BAND
Миколаївського коледжу музичного мистецтва (керівник – Володимир Алексєєв).

К. Дженкінс «Palladio».
Виконує естрадно-симфонічний оркестр Миколаївської обласної філармонії та
Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» (диригент – Вячеслав Латко). Солістка – Ольга Кухаренко (скрипка). Хореографія – театр танцю «Ритми планети»
(керівник – заслужений працівник культури України Ірина Пак).

Тема з к/ф «Місія нездійсненна»
Виконує PERFORMANCE BIG BAND Миколаївського коледжу музичного мистецтва
(керівник – Володимир Алексєєв).

Л. Бернстайн «Марія» з мюзиклу «Вестсайдська історія».
Соліст – Геннадій Шульгін.

Куінсі Ділайт Джонс-молодший Soul Bossa Nova
Виконує PERFORMANCE BIG BAND Миколаївського коледжу музичного мистецтва
(керівник – Володимир Алексєєв).

Л. Бернстайн «Мамбо» з мюзиклу «Вестсайдська історія».
Хореографія – танцювальний колектив Миколаївської обласної філармонії
(керівник – Богдан Білоножко).

Дж. Гершвін Колискова Клари «Summertime» з опери «Поргі та Бесс». Солістка – Тетяна Орлова.

Дж. Керн «Дим» з мюзиклу «Роберта».
Солісти: Ольга Кухаренко (скрипка) та Ольга Ситник (скрипка).

Ф. Салліван «Eye of the Tiger» з к/ф «Роккі 3».
Виконує PERFORMANCE BIG BAND Миколаївського коледжу музичного мистецтва
(керівник – Володимир Алексєєв).

Є. Дога Вальс з кінофільму «Мій лагідний і ніжний звір».
Виконує естрадно-симфонічний оркестр Миколаївської обласної філармонії та
Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» (диригент – Вячеслав Латко). Хореографія – театр танцю
«Ритми планети» (керівник – заслужений працівник культури України Ірина Пак).

Д. Ельфман Саундтрек з к/ф «Спайдермен»
Виконує PERFORMANCE BIG BAND Миколаївського коледжу музичного мистецтва
(керівник – Володимир Алексєєв).

Ф. Лоу Пісня Елізи з мюзиклу «Моя прекрасна леді».
Солістка – Олена Шевченко (м. Полтава).

Дж. Кандер «Кабаре» з мюзиклу «Кабаре».
Солістка Тетяна Орлова. Хореографія – шоу-балет «Феєрія» (керівник – Ганна Лукіна).

Попурі на теми мюзиклів Е. Л. Уеббера.

 

ІІ частина

 

Е. Л. Уеббер. Дует Привида та Крістіни з мюзиклу «Привид опери».
Солісти – Тетяна Орлова та Костянтин Говорун.
Хореографія – шоу-балет «Феєрія» (керівник – Ганна Лукіна).

Е. Л. Уеббер. Арія Крістіни з мюзиклу «Привид опери».
Солістка – Тетяна Дубчак.
Хореографія – театр танцю «Ритми планети».

Біл Конті «Gonna fly now» з к/ф «Роккі»
Виконує PERFORMANCE BIG BAND Миколаївського коледжу музичного мистецтва (керівник – Володимир Алексєєв).

Е. Л. Уеббер Арія Магдалини з рок-опери «Ісус Христос – суперзірка».
Солістка – Ірина Лозова.

Р. Ньюман «You can leave» з к/ф «9,5 тижнів».
Соліст – Денис Потреваєв.

Е. Серра Арія Плавалагуни з кінофільму «П’ятий елемент».
Солістка – Олена Шевченко.

«Taki Rari» з репертуару І. Сумак / «Airmail Special» Б. Гудман
Солістка Тетяна Орлова.

М. Легран Мелодія з кінофільму «Шербурзькі парасольки».
Солісти: Ольга Кухаренко (скрипка) та Галина Арапова (альт).
Хореографія – танцювальний колектив Миколаївської обласної філармонії
(керівник – Богдан Білоножко).

Пісня кубинця Піта з к/ф «Маска».
Солістка Тетяна Орлова.
Хореографія – шоу-балет «Феєрія» (керівник – Ганна Лукіна).

Дж. Кандер «Money» з мюзиклу «Кабаре».
Солісти: Анастасія Мезенцева та Євген Блюменфельд.

Попурі на теми пісень групи «ABBA»
Виконує естрадно-симфонічний оркестр Миколаївської обласної філармонії
та Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного
університету культури і мистецтв» (диригент – Вячеслав Латко)
та PERFORMANCE BIG BAND Миколаївського коледжу музичного мистецтва
(керівник – Володимир Алексєєв).

Партія фортепіано – Ірина Азимова.

Календар

листопад 2020

Останні новини