Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

НЕСКОРЕНИЙ

10.09.2021

НЕСКОРЕНИЙ

2 жовтня 2021 року о 18.30 на сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбудеться вистава Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара – учасника XII відкритого театрального фестивалю-конкурсу “Homo ludens”.

“Нескорений… або шлях ста зневір” Т. Лещева, С. Собержанський.

Вистава про Василя Стуса. Про борця за незалежність України, що став наріжним каменем пам’яті українського народу ХХ століття.

Видатний український поет, прозаїк, перекладач, літературознавець, правозахисник і мислитель, який за власні переконання щодо необхідності збереження і розвитку української культури зазнав репресій зі сторони радянської влади. Творчість Василя Семеновича Стуса була визнана забороненою, а його самого було засуджено до тривалого ув’язнення за дисидентські погляди.

Войовничий поет, що не схилився і не схибив перед системою тоталітарної країни, свідомо пішов на смерть в ім’я свободи і людської гідності. В рядках його творів – спогади про спільну історію наших дідів і прадідів, про те, що свободу неможливо ув’язнити.

Квитки вже у продажу, звертайтесь до каси театру або на сайт “Хочу билет”.

Останні новини

КОХАННЯ ПАННОЧКИ

16 Вересня 2021

САЛІЄРІ

16 Вересня 2021

ВЕСІЛЛЯ

16 Вересня 2021