Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

На Миколаївщині відбудеться театральний фестиваль-конкурс «Homo Ludens» («Людина, що грає»)

29.07.2021

На Миколаївщині відбудеться театральний фестиваль-конкурс «Homo Ludens» («Людина, що грає»)

 

З метою популяризації і розвитку професійного класичного та сучасного театрального мистецтва в Україні; культурного та естетичного виховання громадян на найкращих зразках українського національного театру, а також інших національних культур; а також з нагоди 30-ї річниці незалежності України, на Миколаївщині у м. Миколаєві на базі Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру у період з 01 до 10 жовтня 2021 року відбудеться ХІІ відкритий театральний фестиваль-конкурс «Homo Ludens» («Людина, що грає»).

Організаторами та засновниками Фестивалю-конкурсу є управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївський академічний художній російський драматичний театр.

Наказом управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації від 21.07.2021 № 168, зареєстрованим у Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Одеса) 27.07.2021 за № 134/391, затверджено Положення про ХІІ відкритий театральний фестиваль-конкурс «Homo Ludens» («Людина, що грає»). Ознайомитись з повним текстом Наказу та Положенням можна на офіційних сайтах управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру. За довідками звертатися за тел.: (0512) 37-21-66.

Проведення Фестивалю-конкурсу сприятиме створенню позитивного іміджу міста Миколаєва та Миколаївської області, як області з високою театральною культурою, демонструватиме надбання та перспективи розвитку національної культури, знайомству професійних митців Миколаївщини та учасників аматорських колективів з досягненнями та інноваціями у театральній галузі України та країн дальнього та ближнього зарубіжжя.

Прийом заявок до 20 серпня!

Наказ

Положення___заявка

 

Останні новини

КОХАННЯ ПАННОЧКИ

16 Вересня 2021

САЛІЄРІ

16 Вересня 2021

ВЕСІЛЛЯ

16 Вересня 2021