Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

Миколаївський росдрам анонсував старт нового театрального сезону

02.09.2021

Миколаївський росдрам анонсував старт нового театрального сезону

31 серпня у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулась прес-конференція присвячена старту нового 88-го театрального сезону на великій сцені. Водночас цього річ театр привітає глядачів вже у п’яте на малій сцені, а також відкриватиме четвертий сезон на новій камерній сцені.

Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТРК «МАРТ».

Миколаївський академічний художній російський драматичний театр готовий відчинити двері свого храму культури для чергового творчого сезону. Напередодні керівний склад театру анонсував низку найважливіших вистав та культурних подій, котрі цьогоріч будуть представлені глядачам та гостям театру.

Вже 4-5 вересня місто Миколаїв примає 23-й фестиваль «Мельпомена Таврії». Наш колектив покаже міжнародний проєкт Польщі, Білорусі, Грузії — це вистава «Homo Ludens». А вже 8-го вересня ми подивимося постановку Хмельницького театру «Ой, не ходи Грицю та й на вечорниці», — розповів директор-художній керівник театру Артем Свистун.

Майже одночасно з тим, 17-го вересня на малій сцені театру стартує п’ятий сезон трагікомедією «Горгони» американського драматурга Дона Нігро. А вже з 24-го по 26 вересня глядачі зможуть познайомитись з новинкою, прем’єрою вистави «Вбиваємо його» Едварда Радзинського.

Цього сезону шанувальники театру матимуть змогу насолодитись проведенням театрального квартирника. Окрім того, Артем Свистун анонсував з 1-го по 10-жовтня проведення 12 відкритого фестивалю-конкурсу «Homo Ludens».

Найменших глядачів театру також не лишать цьогоріч без театральних новинок. Напередодні, Дня Святого Миколая росдрам покаже свою інтерпретацію оповідання італійця Джані Родарі «Пригоди Чиполіно».

Я б дуже хотів, аби ця вистава привчила дітей відчувати свою гідність. Аби вона навчила їх правильно ставитись до явищ «доброго» й «поганого». Вірю, що постановка навчить дітей людяності, а також привчить думати їх, перш ніж щось вчиняти, — сказав режисер-постановник Костянтин Гросман.

Окрім вистав та різноманітних творчих постановок для гостей театру у цьому сезоні продовжують роботу над інклюзивністю установи та облаштуванні нових інтерактивних арт-зон для культурного дозвілля.

І дитяча театральна кімната, і наш театральний музей, а також фойє — над цим усім ведеться робота для поліфункціональності нашого театру, — відзначив директор Артем Свистун.

У театрі сподіваються, цьогоріч пандемія коронавірусу не створить загрози для ведення локдауну та закриттю театру. Однак в той же час відзначили, у разі такого розвитку подій, театральна трупа перейде у онлайн-режим для демонстрацію результатів своєї роботи.

Нагадаємо, директор Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру Артем Свистун розповів, як під час вистав будуть дотримуватися мовних норм, які вступили в силу 16 липня.

Як відомо, 27 серпня, на сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбувся бенефіс Сергія Лозовенка, присвячений 70-ти річчю заслуженого артиста.

Також «МАРТ» повідомляв, на фасаді Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру за близько 50 тисяч гривень встановлять аналог статуї, яку раніше зруйнували двоє нетверезих чоловіків.

Останні новини

КОХАННЯ ПАННОЧКИ

16 Вересня 2021

САЛІЄРІ

16 Вересня 2021

ВЕСІЛЛЯ

16 Вересня 2021