Миколаївський академічний художній драматичний театр

Ми з України!

04.08.2022

28 липня на День Української Державності Миколаївський академічний художній драматичний театр показав нову театралізовану концертну програму «Ми з України!», режисер – професор, директор ВП «Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв» Віктор Мозговий.

Як розповів керівник театру Артем Свістун також реалізується спільний міжнародний проєкт у співдружності з Драматичним театром «Рачо Стоянов» м. Габрово, Болгарія – House of Europe.

У Болгарії готується прем’єра казки українською мовою «Тільки не я!» (авторка п’єси та проєкту Людмила Оспадова) за участю миколаївських артистів, які знаходяться в евакуації та у постановці директора Драматичного театру «Рачо Стоянов» Драматичен театър – Габрово / Drama Theatre – Gabrovo Петко Койчева Petko Koychev (м. Габрово, Болгарія). Прем’єра планується на День Незалежності України з подальшим турне по містах найбільшого скупчення українських біженців у Болгарії.

Проект направлений на духовну, моральну та патріотичну підтримку внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області та українських сімей, що евакуювалися до Болгарії.

Календар

січень 2022

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

1
2
3
4
5
6
7
8
9
17
18
19
21
19:00
arrow_backward
22
arrow_backward
18:30
arrow_backward
23
arrow_backward
31

Останні новини