Миколаївський академічний художній драматичний театр

Ми з України!

04.08.2022

28 липня на День Української Державності Миколаївський академічний художній драматичний театр показав нову театралізовану концертну програму «Ми з України!», режисер – професор, директор ВП «Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв» Віктор Мозговий.

Як розповів керівник театру Артем Свістун також реалізується спільний міжнародний проєкт у співдружності з Драматичним театром «Рачо Стоянов» м. Габрово, Болгарія – House of Europe.

У Болгарії готується прем’єра казки українською мовою «Тільки не я!» (авторка п’єси та проєкту Людмила Оспадова) за участю миколаївських артистів, які знаходяться в евакуації та у постановці директора Драматичного театру «Рачо Стоянов» Драматичен театър – Габрово / Drama Theatre – Gabrovo Петко Койчева Petko Koychev (м. Габрово, Болгарія). Прем’єра планується на День Незалежності України з подальшим турне по містах найбільшого скупчення українських біженців у Болгарії.

Проект направлений на духовну, моральну та патріотичну підтримку внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області та українських сімей, що евакуювалися до Болгарії.

Останні новини