Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

МАХРДТ – переможець грантового конкурсу «Місто інновацій-2021»

19.07.2021

МАХРДТ – переможець грантового конкурсу «Місто інновацій-2021»

 

Миколаївський академічний художній російський драматичний театр виборов перемогу у грантовому конкурсі соціальних проектів від Миколаївського глиноземного заводу «Місто інновацій-2021». Серед поданих на розгляд 44 заявок-проектів перемогу отримали лише 16, серед яких і МАХРДТ.

За рахунок грантових коштів буде реалізовано проект «Каскадний фонтан театрального дворика». Мета проекту – відремонтувати фонтан у літньому театральному дворику, шляхом часткової заміни та ізоляції труб, забезпечення підсвічування та оновлення зовнішнього дизайну для естетичної насолоди миколаївців-відвідувачів театру. Водойма знаходиться у самому центрі театрального дворика. Спочатку фонтан проектувався як каскадний, але на даний момент як такий не функціонує. Фонтан у театральному дворику – це зона рекреації, духовного збагачення і проведення дозвілля городян, що у теплу пору року гостинно відкриває свої двері для відвідувачів театру.

Адміністрування та фінансування даного проекту здійснюватиме Центр соціальних програм Миколаївського глиноземного заводу.

Отож, незабаром почнемо приступати до реалізації нашої ідеї.

Календар

листопад 2021

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

29
30

Останні новини