Миколаївський академічний художній драматичний театр

Концертна програма «Україна понад усе!»

19.04.2022

Шановні наші друзі! Українці! Уже третій тиждень ми працюємо для вимушених переселенців, виїжджаючи на місця їх тимчасового перебування у Миколаєві. Не зважаючи на повітряні тривоги та нескінченні обстріли нашого міста ворогом, ми намагаємося створити атмосферу добра, взаєморозуміння і злагоди для тих, кому зараз найважче.

Концертна програма «Україна понад усе!» створена з пісень та віршів, що пронизані любов’ю до України, рідного краю, українського народу. Керівником проекту виступив директор-художній керівник театру Артем Свистун, заслужений діяч мистецтв України, режисером – головний режисер театру Євген Курман, заслужений діяч мистецтв України. Сценарій написала артистка театру Марина Васильєва. Співають пісень та виступають з номерами художнього читання артисти Денис Місанчук, Анастасія Мезенцева, Євген Сокольченко, Марина Васильєва, Григорій Черемушев. За музичну частину відповідає Катерина Мірзоян, звукорежисер – Олексій Михайлов.

Ми щиро сподіваємося, що своєю творчою діяльністю робимо ваше життя, дорогі друзі, кращим. Віримо у Перемогу! Робимо все, щоб зміцнити українців духовно, адже це – запорука нашої незламності!

Тримаймося! Усе буде Україна!

Календар

січень 2022

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

1
2
3
4
5
6
7
8
9
17
18
19
21
19:00
arrow_backward
22
arrow_backward
18:30
arrow_backward
23
arrow_backward
31

Останні новини