Миколаївський академічний художній драматичний театр

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

18.07.2022

18.07.2022р.

Миколаївський академічний художній драматичний театр згідно  статті 20 Закону України «Про театри та театральну справу» та статті 21 Закону України «Про культуру», відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 року №497,

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

 1. Артист Вищої категорії – 3 вакантні посади;

Кваліфікаційна вимоги до претендентів:

 • сертифікат з вільного володіння українською мовою;
 • повнавища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст)та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драмиI категорії не менше 3 років.
 • Спеціальні кваліфікаційні вимоги:яскраватворча індивідуальність;  висока професійна майстерність;  вільневолодіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки  акторськоїмайстерності;  виконання  відповідальних,  у  тому  числі головнихролей у виставах театру; широке визнання публіки.

 

 1. Артист І категорії- 4 вакантні посади;

Кваліфікаційна вимоги до претендентів:

 • сертифікат з вільного володіння українською мовою;
 • повна або базова вища  освіта  відповідного  напряму  підготовки  (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації;  для магістра – без вимог до стажу роботи,  для спеціаліста  –  стаж  роботи  за професією артиста драми ІI категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
 • Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча  індивідуальність,   професійна   майстерність   і   висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

 

 1. Артист ІІ категорії – 9 вакантних посад.

Кваліфікаційна вимоги до претендентів:

сертифікат з вільного володіння українською мовою;

 • повна абобазова вища освіта відповідного напряму  підготовки  (спеціаліст,бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності;виконання ролей у виставах.

 

 

 1. Керівник частини літературно – драматургічної – 1 вакантна посада;

Кваліфікаційна вимоги до претендентів:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

–  сертифікат з вільного володіння українською мовою;

повинен знати    чинне законодавство в галузі культури і мистецтва;  історію театру, музики, балету, літератури; основи літературної драматургії;  класичний і сучасний репертуар;  класичну і сучасну літературу;  основи видавничої справи;  основи економіки, організацію праці та управління;  основи авторського та трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку;  правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 

Перелік документів, які подаються до конкурсної комісії:
– заява про участь у конкурсі у довільній формі;

– особовий листок з обліку кадрів (заповнений, з вклеєною фотокарткою);

– копія документу, що посвідчує особу;

– копія трудової книжки (за наявності);

– копія документу про освіту (закінчення навчального закладу за відповідним напрямком);

 

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію про творчі досягнення за останні три роки: копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації, відгуки (в разі наявності).

 1. Режисер – постановник – 1 вакантна посада;

Кваліфікаційна вимоги до претендентів:

 • сертифікат з вільного володіння українською мовою;

повинен знати чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; методологію творчого процесу; теорію і практику режисури й акторської майстерності; основи сценічного і музичного оформлення, вокального і хорового мистецтва; класичну і сучасну драматургію; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; роботу з партитурою і клавіром музично-сценічного твору; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського і трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту):

 • Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Переваги мають претенденти:

– з бездоганною діловою репутацією (характеристики, рекомендаційні листи);

– з наявністю диплому щодо підвищення кваліфікації (режисерські курси, режисерське стажування);

– з наявністю викладацького досвіду педагога з майстерності актора;

– з наявністю відзнак та урядових нагород.

Перелік документів, які подаються до конкурсної комісії:
– заява про участь у конкурсі у довільній формі;

– особовий листок з обліку кадрів (заповнений, з вклеєною фотокарткою);

– копія документу, що посвідчує особу;

– копія трудової книжки (за наявності);

– копія документу про освіту (закінчення навчального закладу за відповідним напрямком);

– творче резюме і портфоліо.

 

Термін подання документів: з 18.07. – 01.08.2022 року.

 

Документи на конкурс слід подавати електронному вигляді щоденно з 10:00 до 16:00 на електрону адресу театру naxrdt@gmail.com

Вимоги до електронного варіанта документів:

 • формат pdf;
 • єдиний файл;
 • відомості щодо серії та номера паспорта, диплома, сертифіката тощо, відомості щодо місця проживання, номера телефону та e-mail адреси, а також інші відомості, що підлягають захисту відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», повинні бути приховані.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію про творчі досягнення за останні три роки: копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня, почесного звання, державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, характеристики, рекомендації, рецензії, публікації, відгуки (в разі наявності).

 

 

Конкурс відбудеться в один день 02 серпня 2022 року за адресою:м. Миколаїв, вул. Нікольська,50 у два етапи:

 

–  перший етап  о  11:00 –  розгляд документів, поданих претендентами;

 

– другий етап о 12:00 – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: проза, монолог, акторський етюд, декламування віршів.

Початок реєстрації: 02 серпня 2022 о 12:00

 

Тел. для довідок: (0512) 37-21-61

Е-mail:  naxrdt@gmail.com

 

 

*    Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
**  Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

*** Театр житлом не забезпечує, вартість проїзду не повертає.

Останні новини