Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

КОХАННЯ ПАННОЧКИ

16.09.2021

КОХАННЯ ПАННОЧКИ

8 жовтня 2021 року о 19.00 очікуємо виступ колективу Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького з мюзиклом, рок-оперою “Кохання Панночки”(авт. М. Кропивницький, М. Гоголь), що відбудеться у межах XII відкритого театрального фестивалю-конкурсу “Homo ludens”.

“Кохання Панночки” – нова прем’єра театру корифеїв за п’єсою Марка Кропивницького по повісті “Вій” Миколи Гоголя.

Назва повісті пов’язана з ім’ям слов’янської демонічної істоти. Ось як сам Микола Гоголь зазначав: “Вій – це могутній витвір народної уяви. Так звуть українці старшого над гномами … Оця вся повість і є народний переказ. Мені не хотілося змінювати його, тому розповідаю майже так само просто, як і сам чув”.

Марко Кропивницький, розвиваючи репертуар українського театру, багато і плідно працював над інсценізаціями літературних творів світового значення. І закономірно, що в театрі, який носить ім’я великого корифея, з’явилася ця постановка.

У виставі кропивничан несподівано виникає мотив палкого кохання Панночки та Хоми Брута. Майстерно переплетені народні традиції та українське бароко, романтичного звучання набувають інші теми цього поліфонічного твору.

8.10 о 19.00
Велика сцена.

Квитки вже у продажу. Звертайтесь до каси театру або на сайт “Хочу билет”

Календар

жовтень 2021

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Останні новини