Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

Історія про Медею

10.09.2021

Історія про Медею

3 жовтня 2021 року о 20.00 на сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбудеться вистава “Медея” Еврипіда від Театру Анікщяйського культурного центру з Литви – учасника XII відкритого театрального фестивалю-конкурсу “Homo ludens”.

Грецькі міфи багаті на опис неабияких героїв. Їхні персонажі – боги, фантастичні істоти і прості смертні, чиї життя і біографії тісно переплетені між собою. Медея входить в число важливих жіночих образів міфології. Їй присвячено кілька міфів. Художники, скульптори і кінематографісти надихалися її історією.

До уваги глядача пропонуємо відому трагічну історію про Медею, дочку короля Колхіди, яка вбила своїх дітей і вбила себе, щоб помститися своєму чоловікові Ясону.

Історія описує, як Ясон залишає Медею і вирушає до дочки коринфського короля Креонта. Звичайно, Медея, мати дітей Ясона, ображена. Вона використовує свої навички переконання, щоб змусити Ясона залишитися. Ясон клянеться, що одружився на дочці Креонта з політичних міркувань. Він говорить, що даний шлюб принесе користь Медеї: він забезпечать мирне та безпечне життя своїм дітям та Медеї у Коринфі.

Креонт, Коринфський король, наказує Медеї зібратися і залишити острів, бо боїться, що Медея може помститися його родині. Медеї дозволяють залишитися на один день довше, щоб начебто належним чином підготуватися до поїздки. Але це її хитрість. Медея вигадує план помсти. Вона запрошує Ясона і обманюючи його передає отруєний подарунок його новій дружині.

Відбувається жахлива історія: Креонт та його дочка помирають у стражданнях. Медея спричинює пожежу у замку, в якій вона та її два сини гинуть. Залишивши Ясона живим, вона засуджує його до кінця життя прожити самотньо, страждаючи і бути замученим почуттям провини.

Основна ідея трагедії – показати, як душу людини можуть розтерзати пристрасті до такої міри, що від цього руйнується її людська особистість.

Квитки вже у продажу. Звертайтесь до каси театру або на сайт “Хочу билет”

Останні новини

КОХАННЯ ПАННОЧКИ

16 Вересня 2021

САЛІЄРІ

16 Вересня 2021

ВЕСІЛЛЯ

16 Вересня 2021