Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

День 7.

08.10.2021

XII театральний фестиваль“НОМО LUDENS” (людина, що грає) триває.

День 7.

7 жовтня запам’ятається нашому глядачеві неймовірними голосами творчого колективу Львівського академічного театрального художньо-дослідницького та освітнього центру “Слово і голос”. О 16.00 на малій сцені МАХРДТ відбулась вистава – лірична драма “ВЕСІЛЛЯ” Н. Половинки. Режисерка вистави – Наталія Половинка. Чаруюча постановка, що складається з 28 старовинних українських весільних пісень, які разом зі сценографією та костюмами сплітаються у надзвичайно тендітне, мерехтливе та водночас складно виконане мереживо театрального дійства.

О 19.00 продовжив театральний вечір виступ болгарського колективу Драматичного театру ім. Рачо Стоянова з виставою “САЛІЄРІ” П. Шеффера, режисер – Петринел Гочев. Комедійна драма “Салієрі” розповідає історію про відомого австрійського композитора Антоніо Салієрі, що пропонує свою сповідь майбутнім поколінням – ще не народженим, ще не страждаючим, ще не вбитим. На виставі був присутній Генеральний консул Республіки Болгарії у м. Одеса Светослав Іванов, який особисто привітав творчий колектив з Болгарії.

Наприкінці вистав відбулось нагородження учасників фестивалю ДИПЛОМАМИ лауреатів XII Відкритого театрального фестивалю-конкурсу “Homo ludens”. Щиро дякуємо творчим колективам за участь, за неймовірні враження і бажаємо подальших успіхів! Браво!!!

Календар

листопад 2021

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

29
30

Останні новини