Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

Четвертий фестивальний день.

05.10.2021

Четвертий фестивальний день “НОМО LUDENS” познайомив наших глядачів з творчістю київлян.

 

4 жовтня о 16.00 на малій сцені театру відбулась вистава Київського театру “VERITAS” “Леся” О. Кравченко на основі поезії Лесі Українки. Режисерка – Олександра Кравченко. Історія про тендітну жіночу душу, яка крокує життям пліч-о-пліч з хворобою і музою. Одна забирала у неї все, а друга дарувала сили йти далі…

 

О 19.00 продовжив театральний вечір виступ київського колективу незалежного проекту “Театральна біржа” з виставою “Чорна пантера та білий ведмідь” В. Винниченка. Режисер-постановник – народний артист України, художній-керівник проекту Лев Сомов.

“Мистецтво понад усе!!!” чи “Мистецтво понад усе???” Трагедія митця, що омріяний створити нарешті “диво” на полотні, губить все: дитину, дружину, мати, себе…

 

Дві дуже глибокі трагічні історії, що змушують замислитись та звернутись з питанням до себе: “Чи насправді ми цінуємо те, що маємо?”

 

Творчі колективи нагороджено ДИПЛОМАМИ лауреатів XII Відкритого театрального фестивалю-конкурсу “Homo ludens”. Щиро дякуємо за участь, бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги! Браво!!!

Календар

листопад 2021

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

29
30

Останні новини