Миколаївський академічний художній драматичний театр

400-річний ювілей Мольєра буде ознаменований новою постановкою.

16.01.2022

400-річний ювілей Мольєра ознаменований новою постановкою

 

15 січня 2022 року у 400-річний ювілей видатного французького письменника і драматурга Мольєра Миколаївський академічний художній російський драматичний театр розпочав роботу над новою постановкою за п’єсою відомого француза «Удаваний хворий».

Театр віддає данину поваги Мольєру як одному із засновників «Блискучого Театру», а його індивідуальна творчість мала чималий вплив на подальший розвиток світової драматургії.

Дану п’єсу називають перлиною у творчості Мольєра, «найсмішнішою» з його сценічних творів. Головному героєві п’єси, мсьє Аргану, неймовірно нудно жити. Тому він постійно вигадує собі різні хвороби. Кожна з них стає подією у його житті. Мсьє Арган навіть намагається видати дочку за лікаря, щоб було зручніше і дешевше лікуватися, а потім і сам вирішує проголосити себе лікарем. Не віриться, що ця комедія була написана у XVII столітті. Вона сучасніша за багато нинішніх п’єс. «Уявно хворий» – це вічна історія про людей, про людські страхи, самотність і любов.

Автором проєкту виступив директор-художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун, режисером-постановником вистави є молодий відомий український режисер Павло Гатілов, сценографія – Олена Рикусова. За словами організаторів вистава вирізнятиметься оригінальністю сценічного вирішення. У постановці задіяно 19 провідних акторів театру, що гарантує яскравість майбутньої вистави.

Сама ж вистава, що присвячується 400-річчю від Дня Народження Ж.-Б. Мольєра (1622-1673 рр.) буде презентована глядачам 27 березня 2022 року у Міжнародний день театру.

Останні новини